Plánujete svadbu v zahraničí? Máme pre Vás jedinečnú ponuku!

Stále sú bežnejšie takzvané " medzinárodné svadby ", kde nevesta, alebo ženích pochádza zo Slovenska a druhá polovička zo zahraničia. Presne tak sa delia aj svadobný hostia na dve skupiny. Rozmýšlali ste už, že by ste na takúto svadbu zavolali svadobného fotografa zo Slovenska?

Jedným z dôvodou by mohla byť aj cena..., ktorá aj po uhradení cestovných nákladov je omnoho nižšia ako cena za služby profesionálneho fotografa v krajine v ktorej ste sa rozhodli mať svadbu. Presne tak, naša ponuka je, že aj pri zahraničných svadbách máme pre Vás úplne rovnaký cenník ako by ste mali svadbu na Slovensku. Máte tak jedinečnú možnosť, mať na svadbe v zahraničí profesionálneho fotografa za normálnu cenu. Dokonca Vám ponúkame viac-denné fotografovanie svadby. Pri dnešných nízkych cenách leteniek, tak môžete mať na svadbe profesionálneho svadobného fotografa zo Slovenska.

Čo znamená už spomínané viac-denné fotenie svadby? Ide o to, že fotenie možeme rozdeliť na dva dni. Hlavné svadobné fotenie portrétov, možeme realizovať deň pred svadbou, kedy naň budeme mať viacej času, bude viac fotiek a v širšom časovom rozpätí, kedy vieme fotiť až do západu slnka.

Na druhý deň, si tak môžete už bez stresu z fotenia svadbu užívať a venovať sa svadobným hosťom. My Vám samozrejme aj tento Váš významný deň, zväčníme v podobe fotiek, no pre Vás už tento deň nebude taký náročný z hladiska fotenia... Cena za takéto viac-dňové fotenie je stále tá istá a nijako sa nenavyšuje, aj nám záleží aby výsledok z fotenia v podobe fotiek bol čo najlepší, preto takéto viac-dňové fotenie len uvítame.

Po úhrade cestovných nákladou a skromného ubytovania sa dopravíme ozaj kamkoľvek. Takže, ak už máte svadbu kdekoľvek, vo Viedni, v Budapešti, v Grécku (Santorini, Zakynthos, Kréta...), v Taliansku (Rím, Benátky, Florencia... ), vo Francúzsku (Paríž, Provence, Nice, Cannes, Azúrové pobrežie...), vo Veľkéj Británii, Rakúskych Alpách, na Malorke, Kanárskych ostrovoch, v Karibiku..., alebo kdekoľvek inde, kontaktujte nás.

Medzi časté destinácie na fotenie svadieb v zahraničí, patria predovšetkým tieto miesta: Rakúsko (Viedeň - zámok Schönbrunn, zámok Belvedere), Taliansko (Rím, Benátky..), Pobrežie Írska, stredoveké hrady a zámky v Anglicku, Škótsku, Francúzsko (Paríž, Provence, Nice, Cannes, Azúrové pobrežie...), Španielsko (Barcelona, Costa Brava, Mallorca, Kanárske ostrovy) a mnoho dalších nádherných veľkolepých scenérií... Práve z takýchto miest, sa stanú Vaše svadobné fotografie jedinečnými.

Wedding in the Alps, Austria (Slovakia & Austria wedding)

 

Wedding WIEN Schonbrunn (Slovakia & Turkey wedding)

 

Wedding Beladice (Slovakia & Austria wedding)

" Roman war unser Hochzeitsfotograf - und wir waren von der ersten bis zur letzten Minute begeistert - super nett, freundlich und vor allem kompetent!!! Wir hätten es nicht besser treffen können. Nicht zuletzt durch seine Professionalität und die super Unterstützung durch Zusanna - seine Frau- sind unsere Fotos unserer tollen Hochzeit einfach genial geworden und werden uns für immer an diesen Tag erinnem. " - " Roman bol náš svadobný fotograf - a my sme boli prekvapený od prvej do poslednej minúty - milo a pozitívne prekvapený. Roman je veľmi milý, priateľský a predovšetkým kompetentní!!! Sme nemohli trafiť lepšie. Taktiež sa chceme poďakovať jeho manželke Zuzke. Naše fotky z našej svadby sú jednoducho úžasné a nádherné. Budeme si vždy tento deň pamätať - Romanko a Zuzka chceme sa Vám vešmi pekne poďakovať za vašu profesionalitu a veľkú podporu. "   Andrea & Josef  

 

Wedding Rajecké Teplice (Slovakia & Nigeria wedding)

" We had a wonderful photography and assistance. They were very professional and friendly, it was like having a friend who was a professional photographer. He was able to keep us relax and made us laugh to accomplish what we reckon we amazing wedding pictures. They were accommodating to our needs and even stayed later than the time booked to capture our celebrations at the reception. Remarkable service and would certainly recommend to friends and family as well as use him again. " - " Fotografovanie ako aj asistencia boli úžasné. Boli veľmi profesionálni a priateľskí, bolo to ako by ste mali priateľa, ktorý je profesionálny fotograf. On bol schopný udržať nás uvoľnených a rozosmiať nás, aby sme mohli dosiahnuť to o čo nám išlo - úžasné svadobné fotografie. Vychádzali v ústrety našim potrebám, a dokonca zostali aj dlhšie než bol čas, ktorý sme si rezervovali, len aby mohli nafotiť aj našu oslavu na recepcii. Pozoruhodný servis a určite ho budem odporúčať svojim priateľom a rodine, tak ako sa určite na neho  znovu obrátim aj ja. "   Monika & Samuel

 

Wedding (Slovakia & England wedding)

 

Wedding (Slovakia & Albania wedding)

 

Wedding (Slovakia & France wedding)

 

Wedding (Slovakia & England wedding)


Kontakt

Roman Krajčovič

Nitra, Nové Zámky
Pôsobím po celom Slovensku.

tel: +421 917 683 786