Moje meno je Roman Krajčovič. S fotením som začal kedysi dávno, ako nadšený fotograf prírody. Čo mi aj ostalo a vždy mi to je príjemným relaxom. Preto som veľmi rád, že všetky tieto úžasne prírodné a krajinkárske scenérie môžem zakomponovať práve do svadobnej fotografie. V súčasnej dobe pôsobím hlavne ako svadobný fotograf a tiež pracujem pre súkromné osoby ako aj pre firmy.

Hľadáte fotografa na SVADBU či inú udalosť? Neváhajte ma kontaktovať, určite sa dohodneme. Pôsobím po celom Slovensku. Svadobný deň je jeden z vašich najdôležitejších a nezabudnuteľné okamihy plné emócií sa už nezopakujú, nechajte preto zväčšenie týchto chvíľ na profesionála.

Fotím svadby, portfóliá, portréty detí, rodinné oslavy, firemné akcie, skupinové foto, stužkové, promócie, krsty, sväté prijímanie, plesy, dni obce, spoločenské i športové podujatia.. Každé fotenie je pre mňa rovnako dôležité a pri fotení sa snažím vytvoriť príjemnú atmosféru, ktorá sa v podstate vo väčšine prípadov odzrkadlí aj na výsledných fotografiách. Urobím všetko preto, aby Vaše malé príbehy zostali nezabudnuteľným okamihom.

Prijmite pozvanie na návštevu môjho portfólia. Verím, že sa Vám bude páčiť a tak isto ako mnohí pred Vami sa aj Vy zaradíte k mojim spokojným zákazníkom. Pri svojej práci používam profesionálnu fototechniku viacerých značiek ako CANON, Sigma, Hoya, Quantum, Pixel King..

  • Kde všade ma nájdete:  na prestížnom webe VOGUE, video webe Vimeo, na sociálnych sieťach Facebook, Instagram...

- aktuálna svadobná tvorba tu:

- všeobecná tvorba tu:


Kontakt

Roman Krajčovič

Pôsobím po celom Slovensku.

tel: +421 917 683 786